Zdjęcie na stronie Pani od Marketingu

Nazywam się Patrycja i jestem Panią od Marketingu. 

 

Uwielbiam generować nowe pomysły i co rusz mam ich kilka. Czasami śmieje się, że mogłabym nimi obdarować kolejne kilka osób. Skąd je biorę? Zewsząd. Czasami rozmowa z kimś będącym o krok przede mną, jedno zdanie z przeczytanej książki lub ciekawy artykuł mogą przynieść zaskakującą myśl i jeszcze lepszy pomysł na biznes, nowy projekt lub po prostu rozwiązanie problemu. Wiele myślę, dużo czytam, poszukuję inspiracji i uczę się od lepszych od siebie. 
Może dlatego tak bardzo rozumiem osoby, które zgłaszają się do mnie. Właściciele firm, biznesmenki, różni ludzie, którzy odważnie realizują swój plan na życie lub wręcz odwrotnie Ci, którzy mają pomysł na siebie, ale jeszcze nieśmiało o nim mówią. 
Pomagam przekształcać pomysł w realny plan, a potem zajmuję się jego realizacją. Dzięki mojej wiedzy, doświadczeniu i podejściu staje się wsparciem, rzetelnym mentorem i ekspertem w dziedzinie kreacji marki. 
Osoby, z którymi współpracuję (popytałam trochę) odbierają mnie jako osobę ciepłą, otwartą i bardzo pozytywnie nastawioną do nowych pomysłów, idei i planów. 🙂 Dzięki takiemu podejściu łatwiej mi zjednać sobie ludzi i dotrzeć do ich faktycznych pragnień oraz pokazać światu ich niewykorzystane talenty i ukryte moce. Co mi w tym pomaga? Rozwój osobisty. Jest to moja pasja, którą pielęgnuję już od 6 lat. W czasie wolnym jestem wolontariuszem w Centrum Bukowska w Poznaniu i wspieram coachingowo osoby chcące się rozwijać i zmienić swoje życie na lepsze. 
A co poza tym wszystkim? Uwielbiam dobrze zjeść (chociaż po mnie tego nie widać), a jeszcze bardziej uwielbiam ugotować lub upiec coś dobrego. Czas w kuchni mnie odstresowuje i jest powodem, dla którego chętnie odchodzę od komputera. 
Z wykształcenia i pasji jestem marketingowcem. Uwielbiam pracować z drugim człowiekiem, rozwijać marki z potencjałem i widzieć efekty wspólnej pracy. 
Zapraszam Cię do rozpoczęcia wspólnej, twórczej przygody.